Banketu zāle

 Bērnu nometnes un  korporatīvā atpūta


 Viesu namiņi

 Pirts

 Telšu vietas

 Makšķerēšana

 Izklaide

 Kontakti

     

Pirts:

Pašā Nirzas ezera krastā atrodas brīnišķīga krievu pirts, kura patiešām ir mūsu atpūtas kompleksa sirds un dvēsele. Šī gleznainā guļbūve ideāli iederas šeit valdošajā pastorālajā gaisotnē. Viens solis pāri pirtiņas slieksnim – un Jūs esat vissmalkāko zāļu aromātu valstībā, ko izgaro pašgatavoti drogu novārījumi un uzlējumi. To pagatavošanai izmanto sensenas senču receptes. Fitoterapijas ārstniecisko iedarbību Jūs izjutīsiet, iemalkojot gardo zāļu tēju, izmēģinot masku sejai un matiem, izmantojot ēteriskās eļļas masāžai.

Vienas stundas laikā pirtiņa ir izkurināta! Krāsnī sprēgā malka, bļodā sutinās slotiņas! Pirtiņa, kurināta ar īstu smaržīgu malku ir labāka par jebkuru cita veida pirti. Pieredzējis pirtnieks, perfekti pārvaldot savu amatu, nopērs Jūs ar trim slotām: bērza, ozola un liepas. Pēc šīs procedūras Jūs sajutīsiet mundrumu, spēku un enerģijas pieplūdumu. No senseniem laikiem ir zināms pirts slotas maģiskais spēks. Ozolslota palīdz jūsu ādai kļūt tvirtai un matētai. Ozola aromāts stabilizē arteriālo spiedienu. Bērza slota palīdz pret sāpēm muskuļos un locītavās. Ar bērza slotas uzlējumu mazgā matus, lai nostiprinātu tos. Liepas aromāts novērš galvassāpes un ir lielisks līdzeklis pret saaukstēšanos. Ne velti mūsu senči mēdza teikt: ”Pirts jebkuru slimību dzen prom!”

Plašajā pirts priekštelpā Jūs varēsiet ne tikai atpūsties pēc karstā tvaika, bet arī_uzklāt galdu saviem viesiem. Mēs, savukārt, ar prieku Jums palīdzēsim to izdarīt. Telpa ir paredzēta 15-20 cilvēkiem. Mūsu virtuve Jūs arī iepriecinās.

No pirts terases paveras skaista ezera un tā apkārtnes panorāma. No pirtiņas taisni uz ezeru ved mols, no kura ir tik patīkami ienirt dzestrajā ezera ūdenī pēc svelmainā tvaika. Kristāldzidrais Nirzas ezera ūdens palīdzēs nostiprināt mūsu pirtiņā iegūto atveseļojošo efektu.

Jāpiebilst, ka Nirzas ezers ir slavens arī ar zilajiem māliem. Šis produkts tiek izmantots atjaunojošo kosmētisko līdzekļu ražošanā. Bet pie mums Jūs varēsiet iegūt zilo mālu tieši no ezera dzīlēm un izmantot māla vannas, kas uzlabos Jūsu veselību.
Gaidām Jūs mūsu pirtiņā jebkurā gadalaikā!


4 stundas - 80,00 Eur
Katra nākamā stunda - 25,00 Eur