Banketu zāle

 Bērnu nometnes un  korporatīvā atpūta


 Viesu namiņi

 Pirts

 Telšu vietas

 Makšķerēšana

 Izklaide

 Kontakti

     

Zirgu izjādes:

Atpūtas komplekss “Zirga smaids” piedāvā unikālu iespēju piedalīties zirgu izjādēs. Tas ir absolūti ekoloģisks pārvietošanās veids un lieliska iespēja “no sedliem” aplūkot Latgales dabas skaistumu, kā arī pastāvīgs ciešs kontakts ar savu četrkājaino palīgu. Pārgājieni ar zirgiem ļaus Jums apgūt jāšanas mākslu un izjust īstu piedzīvojumu garu. Jūs priecāsieties par dabas skaistumu jājot ar brīnišķīgiem zirgiem, kas ir ideāli sagatavoti gan iesācējiem, gan jātniekiem ar pieredzi.

Jājot ar zirgu Jūs varēsiet aplūkot daudz vairāk interesantu vietu nekā vienkārši pastaigājoties. Speciāli Jums mūsu instruktori ir izstrādājuši vairākus aizraujošus, dažādas sarežģītības pakāpes, maršrutus. Zirgu pārgājieni var būt dažādi gan pēc laika, gan attāluma: sākot no dažām stundām un beidzot ar vairākas dienas garu ceļojumu, ņemot līdzi teltis un proviantu. Visas grupas pavada pieredzējuši instruktori.

Arī ziemas periodā mums ir ar ko jūs iepriecināt – brīnišķīga un neaizmirstama vizināšanās trijjūga kamanās sagādās patiesa prieka mirkļus gan jums, gan jūsu bērniem!