Banketu zāle

 Bērnu nometnes un  korporatīvā atpūta


 Viesu namiņi

 Pirts

 Telšu vietas

 Makšķerēšana

 Izklaide

 Kontakti

     

Izklaide:

Atpūtas bāze “Zirga smaids” paver Jums plašas iespējas aktīvas atpūtas realizēšanai. Jūs pilnībā izbaudīsiet dabas labumus, kā arī gūsiet pozitīvas emocijas no augsta līmeņa apkalpošanas. Mūsu viesmīlīgais personāls centīsies, lai dienas pavadītās “Zirga smaidā” paliktu neaizmirstamas. Jūsu rīcībā ir futbola un volejbola laukumi, katamarāni un laivas. Ekskluzīvs piedāvājums mūsu viesiem ir interesanti velosipēdu braucieni, kurus organizē pieredzējuši gidi.

Jūs iepriecinās tīrais smilšainais liedags un brīnišķīgā peldvieta.


Visu gadu pašā ezera krastā kurina lielisko krievu pirti.
Pie mums nebūs garlaicīgi arī jūsu bērniem. Ezermalā ir bērnu rotaļlaukums. Pēc Jūsu velēšanās var izmantot profesionālas auklītes pakalpojumus.

Pie mums ir iespējams organizēt neaizmirstamus korporatīvus vakarus. Labākie animātori un vakaru vadītāji ar prieku izklaidēs Jūs atpūtas laikā._Ja Jūs vēlaties nosvinēt pie mums jubileju, mūsu viesmīlīgās saimnieces uzklās Jums un Jūsu viesiem bagātīgu galdu. Ekskluzīvs piedāvājums: pie mums Jūs varat pasūtīt romantiskas vakariņas diviem simts sveču gaismā un vijoles skaņu pavadībā pašā ezera krastā.